• Έλεγχος  εμβολιαστικής κάλυψης μαθητών από το Κέντρο Υγείας  Ελευσίνας

• Πίσω
09/11/2022 από

Αγαπητοί γονείς την Δευτέρα 28/11/2022 ομάδα επαγγελματιών υγείας από το Κέντρο Υγείας  Ελευσίνας θα επισκεφθεί το σχολείο προκειμένου να ελέγξει χωρίς οικονομική επιβάρυνση την εμβολιαστική κάλυψη των μαθητών /τριών.Για την δράση είναι απαραίτητο  να προσκομισθούν τα  Βιβλιάρια  Υγείας Παιδιών  (Β.Υ.Π.).

Η ενημέρωση σας αναφορικά με τον έλεγχο της εμβολιαστικής κάλυψης του παιδιού σας θα γίνει εγγράφως, με προσωπική επιστολή σε σφραγισμένο φάκελο ( για λόγους προστασίας προσωπικών δεδομένων), τον οποίο θα παραλάβετε από το  Διευθυντή του σχολείου.

Για να εκτυπώσετε το ΄Εντυπο Γονικής Συναίνεσης  πατήστε εδώ